152608

HANDFAT samt HINK, koppar, 1800-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Hinkens höjd 19 cm. Bruksslitage.

  • 1 juli 2020 kl. 19:23:01
    120872 (125 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 13:25:21
    111116 (100 kr)