125886

HANDSPEGEL, 1940/1950-tal

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 26 cm. Nysilver samt svärtat träskaft. Bruksslitage.

  • 31 augusti 2019 kl. 11:13:25
    114200 (225 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 11:13:02
    118840 (200 kr)
    114200 (200 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 08:30:15
    118840 (175 kr)
  • 29 augusti 2019 kl. 18:32:10
    114200 (150 kr)
  • 29 augusti 2019 kl. 18:32:02
    124899 (125 kr)
    114200 (125 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 22:38:21
    124899 (100 kr)