132006

HANDVÄSKA/'CLUTCHBAG', Dior, jacquardtyg, läder och mässing, 1900-talets andra hälft

Bud: 700 kr
Slutar 16 november 21:44
Utropspris: 1 000 kr

18x29 cm. Bruksslitage.

  • 14 november 2019 kl. 10:14:14
    125602 (700 kr)
  • 12 november 2019 kl. 17:47:40
    118159 (650 kr)
  • 12 november 2019 kl. 17:47:26
    126552 (600 kr)
    118159 (550 kr)
  • 10 november 2019 kl. 23:40:33
    126552 (500 kr)
    118177 (500 kr)
  • 10 november 2019 kl. 20:18:25
    126552 (475 kr)
    125602 (450 kr)
  • 10 november 2019 kl. 20:18:12
    125602 (425 kr)
    126552 (400 kr)
  • 10 november 2019 kl. 11:05:16
    125602 (300 kr)
  • 9 november 2019 kl. 23:40:35
    113650 (275 kr)
  • 9 november 2019 kl. 20:53:24
    125602 (250 kr)
  • 9 november 2019 kl. 09:34:54
    126558 (225 kr)
  • 8 november 2019 kl. 22:04:08
    126552 (200 kr)
  • 8 november 2019 kl. 08:49:56
    109926 (175 kr)
  • 7 november 2019 kl. 22:19:32
    90637 (150 kr)
  • 7 november 2019 kl. 00:30:43
    126465 (125 kr)
  • 6 november 2019 kl. 15:02:18
    90948 (100 kr)