142990

HANS COGNE, gelatinsilverfotografi, signerad med dedikation à tergo

Bud: 550 kr
Utropspris: 1 500 kr

16,5 x 23 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:08:30
    111702 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:08:12
    100837 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:08:12
    111702 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:07:55
    100837 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:07:55
    111702 (325 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:06:27
    100837 (300 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 17:43:26
    96906 (275 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:21:28
    109976 (250 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:21:28
    96906 (225 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:21:22
    96906 (175 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:21:22
    109976 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:01:50
    96906 (125 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 18:20:12
    109446 (100 kr)