121414

HANS WIGERT olja på duk, signerad

Bud: 275 kr
Slutar idag 20:26
Utropspris: 3 000 kr

41x33cm. Oramad,, visst slitage samt reva i duken.

  • 17 juni 2019 kl. 10:25:05
    102329 (275 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 10:25:05
    91847 (250 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:24:32
    102329 (225 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:53:00
    107534 (200 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:53:00
    91847 (175 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 06:46:26
    107534 (150 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 06:46:26
    116555 (125 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 16:20:59
    107534 (100 kr)