121414

HANS WIGERT olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 3 000 kr

41x33cm. Oramad,, visst slitage samt reva i duken.

  • 17 juni 2019 kl. 20:25:49
    90927 (600 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:45
    102329 (550 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:45
    90927 (500 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:40
    102329 (475 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:40
    90927 (450 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:29
    102329 (425 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:29
    90927 (400 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:20
    102329 (375 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:25:20
    90927 (350 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:17:50
    102329 (325 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 20:17:50
    95824 (300 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 10:25:05
    102329 (275 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 10:25:05
    91847 (250 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:24:32
    102329 (225 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:53:00
    107534 (200 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:53:00
    91847 (175 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 06:46:26
    107534 (150 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 06:46:26
    116555 (125 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 16:20:59
    107534 (100 kr)