143006

HANS WIGERT, 'Sländor', färgetsning, signerad med dedikation

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

10 x 16 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 13 mars 2020 kl. 14:05:33
    123636 (100 kr)