142993

HARRI MONNI, stenlitografi, signerad samt numrerad

Bud: 200 kr
Utropspris: 500 kr

38 x 52 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:15:22
    129695 (200 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 17:53:34
    129669 (175 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 10:13:46
    116555 (150 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:27:27
    113244 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 21:05:40
    113726 (100 kr)