152243

HARUO SEZAKI, olja på duk, signerad

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

Daterad 1963. 37x45cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:06:21
    103070 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:06:05
    128038 (225 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:06:05
    103070 (225 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 23:11:38
    128038 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 21:59:15
    127185 (100 kr)