152244

HARUO SEZAKI, olja på duk, signerad

Bud: 350 kr
Utropspris: 500 kr

Daterad 1963. 37x45cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:20:10
    103070 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:20:01
    132707 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:20:01
    103070 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:19:29
    132707 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:06:46
    103070 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:06:46
    128038 (225 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 23:12:30
    128038 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 21:58:48
    127185 (100 kr)