152497

HASSE ANDERSSON 'Gåsamålaren', litografi, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

19 x 13 cm.

  • 30 juni 2020 kl. 18:56:59
    98348 (125 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 09:17:52
    117003 (100 kr)