143002

HASSE KARLSSON, akvarell, signerad -96

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

27 x 19 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:36:55
    129655 (650 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:35:55
    129154 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:34:12
    129655 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:33:54
    129154 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:33:54
    129655 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:33:34
    129154 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:33:14
    129655 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:32:44
    129154 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:31:54
    129655 (375 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:31:32
    129154 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:31:32
    129655 (325 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:31:06
    129154 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:30:51
    129655 (275 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:45:16
    129154 (250 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:12:08
    123603 (225 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:11:35
    124269 (200 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:11:35
    123603 (175 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:13:43
    124269 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 12:52:24
    109318 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 00:16:04
    126913 (100 kr)