181739

HATTASK, 1900-talets mitt

Bud: 175 kr
Avslutat 11 maj 21:52
Utropspris: 300 kr

Höjd 34 cm. Slitage/defekt på remmarna.

  • 11 maj 2021 kl. 21:49:32
    120108 (175 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 18:06:33
    93151 (150 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 16:05:41
    120108 (125 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 01:04:37
    93151 (100 kr)