203261

HELMTRUD NYSTRÖM, etsning, signerad

Bud: 125 kr
Avslutat 15 januari 19:06
Utropspris: 400 kr

Upplaga 109/125. 27,5x29,5cm.

  • 12 januari 2022 kl. 15:57:55
    143649 (125 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 22:46:11
    127784 (100 kr)