203270

HELMTRUD NYSTRÖM, "Lång vandring" etsning, signerad

Bud: 200 kr
Avslutat 15 januari 19:24
Utropspris: 600 kr

Upplaga 38/125. 44,5x50cm.

  • 15 januari 2022 kl. 14:51:32
    143649 (200 kr)
    147509 (175 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 15:58:12
    143649 (150 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 23:43:15
    127784 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 20:31:36
    134064 (100 kr)