152239

HELMUT KAND, färglitografi, signerad

Bud: 300 kr
Avslutat 30 juni 19:14
Utropspris: 500 kr

58x40cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:12:35
    132178 (300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:12:20
    132707 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:12:20
    132178 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:11:33
    132707 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:09:56
    132178 (225 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:09:42
    132707 (200 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:09:42
    132178 (175 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:09:15
    132707 (150 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 16:53:48
    132178 (125 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 11:39:48
    132384 (100 kr)