126925

HERRARMBANDSUR, Tissot, Seastar, guld 18k

Bud: 2 500 kr
Utropspris: 2 500 kr

Boett i 18k guld, armband i metall. Storlek 33.5mm. Repor, bruksslitage, gåvogravyr baksida.

  • 11 september 2019 kl. 03:03:30
    98927 (2 500 kr)
    121683 (2 400 kr)
  • 11 september 2019 kl. 03:03:22
    98927 (2 300 kr)
    121683 (2 200 kr)
  • 9 september 2019 kl. 23:37:49
    98927 (2 100 kr)
  • 6 september 2019 kl. 07:57:00
    119274 (2 000 kr)
    123133 (1 900 kr)
  • 6 september 2019 kl. 07:56:48
    119274 (1 800 kr)
    123133 (1 700 kr)
  • 6 september 2019 kl. 07:56:15
    119274 (1 600 kr)
    123133 (1 500 kr)
  • 6 september 2019 kl. 07:56:09
    119274 (1 450 kr)
    123133 (1 400 kr)
  • 5 september 2019 kl. 09:35:12
    119274 (1 250 kr)
    101041 (1 200 kr)
  • 5 september 2019 kl. 09:35:01
    119274 (1 150 kr)
    101041 (1 100 kr)
  • 5 september 2019 kl. 09:26:04
    119274 (1 050 kr)
    121209 (1 000 kr)
  • 5 september 2019 kl. 09:25:53
    119274 (950 kr)
    121209 (900 kr)
  • 5 september 2019 kl. 09:25:49
    119274 (850 kr)
    121209 (800 kr)
  • 4 september 2019 kl. 23:48:03
    119274 (650 kr)
  • 4 september 2019 kl. 21:54:38
    91654 (600 kr)
    125106 (600 kr)
  • 4 september 2019 kl. 21:54:32
    91654 (375 kr)
    125106 (350 kr)
  • 4 september 2019 kl. 21:54:23
    91654 (150 kr)
    125106 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 19:11:42
    91654 (100 kr)