140068

HILDEGARD GÜNZEL, porslinsdocka

Bud: 375 kr
Avslutat 23 februari 19:50
Utropspris: 2 000 kr

Docka med byst, underarmar och underben i porslin. Stoppad kropp. Vridbart huvud. Längd ca 60 cm. Signerad i nacken. 2019-bg68084 p13. Bruksslitage.

  • 15 februari 2020 kl. 17:54:52
    90865 (375 kr)
    128579 (350 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 17:54:32
    90865 (325 kr)
    128579 (300 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 17:54:12
    90865 (225 kr)
    128579 (200 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 17:53:53
    90865 (175 kr)
    128579 (150 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 15:21:15
    90865 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:11:49
    121475 (100 kr)