140076

HILDEGARD GÜNZEL, porslinsdocka

Bud: 225 kr
Avslutat 23 februari 20:06
Utropspris: 2 000 kr

Docka med byst, underarmar och underben i porslin. Stoppad kropp. Vridbart huvud. Längd ca 60 cm. Signerad i nacken. 2019bg68084p13p12. Bruksslitage.

  • 8 februari 2020 kl. 15:21:39
    90865 (225 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 15:20:50
    127809 (200 kr)
    90865 (200 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:51:02
    127809 (100 kr)