130176

HINK, koppar, 1800-tal

Bud: 950 kr
Utropspris: 300 kr

Bottenlagning. Höjd 28 ccm.

  • 26 oktober 2019 kl. 19:43:53
    122273 (950 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:43:24
    98954 (900 kr)
    122273 (850 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:42:02
    122273 (800 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:40:49
    98954 (750 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:39:35
    122273 (700 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:38:54
    98954 (650 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:37:50
    122273 (600 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:37:33
    98954 (550 kr)
    122273 (500 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:37:22
    98954 (475 kr)
    122273 (450 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:36:17
    98954 (425 kr)
    122273 (400 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:35:57
    122273 (375 kr)
    98954 (350 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:35:44
    98954 (325 kr)
    122273 (300 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:35:17
    98954 (250 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 19:31:39
    122273 (225 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 10:27:18
    93320 (200 kr)
    119835 (200 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 08:29:51
    93320 (175 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 08:29:38
    124758 (150 kr)
    93320 (150 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 18:25:15
    124758 (125 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 17:07:48
    123249 (100 kr)