173833

HJALMAR FALK, akvarell, 1903, signerad

Bud: 1 300 kr
Slutar idag 19:48
Utropspris: 3 000 kr

26x55cm.

  • 22 februari 2021 kl. 18:58:34
    114884 (1 300 kr)
    136748 (1 250 kr)
  • 21 februari 2021 kl. 20:44:17
    136748 (1 050 kr)
    114884 (1 000 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 06:36:03
    114884 (900 kr)
    136748 (850 kr)
  • 17 februari 2021 kl. 20:22:40
    136748 (750 kr)
    114884 (700 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 10:14:54
    114884 (600 kr)
    116836 (550 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 10:14:50
    114884 (500 kr)
    116836 (475 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 10:14:16
    114884 (450 kr)
    116836 (425 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 10:09:47
    114884 (400 kr)
    116836 (375 kr)
  • 15 februari 2021 kl. 19:28:41
    114884 (350 kr)
  • 15 februari 2021 kl. 00:11:22
    93355 (325 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 20:11:48
    114884 (300 kr)
    126262 (300 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 16:56:06
    114884 (275 kr)
    118940 (250 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:15:02
    118940 (200 kr)
    137757 (175 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 03:09:36
    137757 (100 kr)