181626

HYLLA, 1900-talets första del

Bud: 850 kr
Avslutat 11 maj 20:42
Utropspris: 500 kr

Längd 71 cm. Djup 31 cm. Höjd 118 cm. Bruksslitage.

  • 11 maj 2021 kl. 20:40:40
    137426 (850 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:40:28
    98468 (800 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:40:00
    137426 (750 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:38:24
    98468 (700 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:38:24
    137426 (650 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:38:09
    137426 (600 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:38:09
    98468 (550 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:37:55
    137426 (475 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 20:37:55
    98468 (450 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:40:32
    137426 (325 kr)
  • 11 maj 2021 kl. 19:40:32
    106491 (300 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 21:47:50
    106491 (275 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 21:47:50
    125398 (250 kr)
  • 10 maj 2021 kl. 21:23:12
    106491 (225 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 09:03:03
    124634 (200 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 07:09:07
    136270 (175 kr)
  • 9 maj 2021 kl. 02:04:40
    118189 (150 kr)
  • 6 maj 2021 kl. 23:51:50
    112130 (125 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 21:24:03
    139029 (100 kr)