144248

HYLLA, 1940-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 65 cm. djup 32 cm. Höjd 65 cm. Bruksslitage, glasskiva saknas.

  • 4 april 2020 kl. 21:07:40
    92063 (425 kr)
  • 4 april 2020 kl. 21:07:40
    116739 (400 kr)
  • 4 april 2020 kl. 12:15:02
    116739 (375 kr)
  • 3 april 2020 kl. 19:11:19
    92063 (350 kr)
  • 3 april 2020 kl. 19:11:19
    116739 (325 kr)
  • 3 april 2020 kl. 12:15:49
    92063 (300 kr)
  • 3 april 2020 kl. 12:15:49
    116739 (275 kr)
  • 2 april 2020 kl. 19:21:49
    92063 (225 kr)
  • 2 april 2020 kl. 19:21:49
    112793 (200 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 19:21:09
    92063 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 18:43:29
    124484 (100 kr)