121199

HYLLA, 1950-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 300 kr

Med tre hyllplan samt medföljande tidningsställ. Höjd 76 cm. Längd 80 cm. Djup 21 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 19:43:09
    90619 (250 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 10:02:39
    114298 (225 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 10:02:34
    112714 (200 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 10:02:34
    114298 (200 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 11:19:16
    112714 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 22:14:36
    93466 (100 kr)