142998

IA KARLSSON, färglitografi, signatur med dedikation

Bud: 325 kr
Slutar imorgon 19:26
Utropspris: 500 kr

43 x 38 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 28 mars 2020 kl. 21:33:22
    113620 (325 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:33:17
    100815 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:33:17
    113620 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 11:31:35
    100815 (275 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:30:06
    114267 (250 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:30:06
    113244 (250 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 10:08:20
    114267 (225 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 10:08:20
    125064 (200 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 15:27:30
    114267 (175 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 15:27:30
    125064 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 14:27:49
    114267 (125 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 11:17:02
    106099 (100 kr)