173831

ILLUM WIKKELSÖ, Fåtöljer, Danmark, 1960-tal, ett par

Bud: 3 100 kr
Slutar 28 februari 19:44
Utropspris: 8 000 kr

Jakaranda. Höjd 69cm, sitthöjd ca 38cm. Bredd 68cm. Bruksslitage, mindre repor/märken. Sadelgjord väldigt torkad. Skinnklädsel med skador på undersidan. Cites-intyg medföljer.

  • 14 februari 2021 kl. 21:13:31
    121432 (3 100 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 18:10:37
    123083 (3 000 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 18:10:11
    123083 (2 300 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:24
    117174 (1 300 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:21
    117174 (1 250 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:18
    117174 (1 200 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:14
    117174 (1 150 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:11
    117174 (1 100 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:07
    117174 (1 050 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:26:01
    117174 (1 000 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:57
    117174 (950 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:53
    117174 (900 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:49
    117174 (850 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:46
    117174 (800 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:43
    117174 (750 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:39
    117174 (700 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:34
    117174 (650 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:26
    117174 (600 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:25:21
    117174 (550 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:41:15
    92179 (500 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:12:50
    119468 (100 kr)