170657

INGRID ATTERBERG, Vas, sintergods, 1950-tal, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 31 januari 19:08
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 14,5cm. Sintergodset gjordes endast i 12 olika modeller, och enbart några hundra exemplar av varje modell. Minimalt toppnagg.

  • 15 januari 2021 kl. 12:50:22
    136877 (125 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 23:35:57
    136717 (100 kr)