163289

INTERIÖR, 1800-tal, blandteknik, monogramsignerad

Bud: 2 700 kr
Avslutat 30 oktober 22:06
Utropspris: 300 kr

Daterad 1824. Signerad H.S. 16x20cm. Lös i ramen.

  • 30 oktober 2020 kl. 22:02:09
    111819 (2 700 kr)
  • 30 oktober 2020 kl. 22:01:11
    94718 (2 600 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:26:39
    111819 (2 500 kr)
    94718 (2 500 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:26:31
    111819 (2 400 kr)
    94718 (2 300 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:26:21
    111819 (2 200 kr)
    94718 (2 100 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:26:07
    111819 (2 000 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:26:06
    94718 (1 900 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:59
    111819 (1 800 kr)
    94718 (1 700 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:40
    111819 (1 600 kr)
    94718 (1 500 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:31
    111819 (1 450 kr)
    94718 (1 400 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:22
    111819 (1 350 kr)
    94718 (1 300 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:12
    111819 (1 250 kr)
    94718 (1 200 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:25:02
    111819 (1 150 kr)
    94718 (1 100 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:24:38
    111819 (1 050 kr)
    94718 (1 000 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:24:25
    111819 (950 kr)
    94718 (900 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 22:23:54
    111819 (850 kr)
    94718 (800 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 17:36:15
    111819 (425 kr)
    94718 (400 kr)
  • 29 oktober 2020 kl. 06:18:51
    94718 (200 kr)
    122218 (175 kr)
  • 28 oktober 2020 kl. 17:32:53
    94718 (150 kr)
    90329 (125 kr)
  • 21 oktober 2020 kl. 17:21:37
    90329 (100 kr)