131367

JACKA, Myrjord Veveri, Norge, ca 1960-tal

Bud: 200 kr
Utropspris: 300 kr

Stlk ca 40. Bruksslitage.

  • 9 november 2019 kl. 18:12:00
    106199 (200 kr)
  • 9 november 2019 kl. 17:06:10
    125052 (175 kr)
  • 8 november 2019 kl. 19:21:51
    106199 (150 kr)
  • 6 november 2019 kl. 01:11:55
    126508 (125 kr)
  • 1 november 2019 kl. 20:56:11
    106199 (100 kr)