140079

JAMES AUMONIER olja på duk, signerad

Bud: 400 kr
Slutar 23 februari 20:12
Utropspris: 4 000 kr

18/1900-tal. 59x90cm. Bruksslitage.

  • 16 februari 2020 kl. 23:51:04
    116501 (400 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 16:35:55
    101861 (375 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 19:42:19
    123807 (350 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 17:02:12
    117174 (325 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 17:02:06
    123807 (300 kr)
    117174 (300 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 17:02:02
    123807 (275 kr)
    117174 (250 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 09:23:05
    123807 (225 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:19:32
    116571 (200 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 20:24:59
    101861 (175 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 18:55:08
    117174 (150 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 17:12:53
    102941 (125 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 11:30:19
    101861 (100 kr)