114293

JAMES BASIRE etsning, efter Benjamin West, 1700-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

48x58cm. Slitage, skador, vattenfläckar samt gulnader. Oramad

  • 1 mars 2019 kl. 21:47
    93507 (100 kr)