119309

JAN NALIWAJKO, skulptur, plexiglas och plast, 2000-talets början

Bud: 1 050 kr
Slutar 26 maj 19:44
Utropspris: 6 000 kr

81 x 50 cm. Bruksslitage, repor.

  • 20 maj 2019 kl. 21:39
    102329 (1 050 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:18
    108195 (1 000 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:18
    102329 (950 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:18
    108195 (900 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:18
    102329 (850 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:18
    108195 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 16:59
    102329 (750 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 16:59
    90934 (700 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 21:27
    102329 (650 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:17
    123001 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:17
    102329 (550 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:17
    123001 (500 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    102329 (425 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    123001 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    102329 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    123001 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    102329 (225 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    123001 (200 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    102329 (175 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 01:16
    123001 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:52
    102329 (100 kr)