204283

JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON, segelbåt vid kust, olja på pannå, signerad

Bud: 100 kr
25 jan 19:00
Utropspris: 800 kr

71,5x59cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:28:16
    135618 (100 kr)