161948

JANERIC JOHANSSON, skulptur, signerad och daterad 2001

Bud: 1 700 kr
Avslutat 18 oktober 19:09
Utropspris: 1 500 kr

Bredd 33 cm. Höjd 35 cm. Blandteknik på metall. Stensockel.

  • 18 oktober 2020 kl. 19:07:36
    106481 (1 700 kr)
    124113 (1 600 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:06:13
    124113 (1 500 kr)
    106481 (1 450 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:05:53
    124113 (1 400 kr)
    106481 (1 350 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:05:41
    124113 (900 kr)
    106481 (850 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:05:35
    124113 (800 kr)
    106481 (750 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:05:28
    124113 (700 kr)
    106481 (650 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 19:05:13
    124113 (600 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 14:28:02
    106481 (550 kr)
    124113 (500 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 14:27:45
    124113 (275 kr)
    106481 (250 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 21:52:33
    124113 (225 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 21:52:33
    126939 (200 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 09:48:48
    124113 (175 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 09:48:48
    126939 (150 kr)
  • 7 oktober 2020 kl. 18:18:59
    126939 (100 kr)