192221

JEAN COCTEAU, efter, "Alfred de Musset et George Sand", litografi

Bud: 175 kr
Avslutat 26 september 20:48
Utropspris: 2 000 kr

Signerad i trycket samt av tryckeriet. Upplaga 114/150. Dagermått 44x56cm.

  • 26 september 2021 kl. 16:50:02
    118940 (175 kr)
  • 21 september 2021 kl. 20:26:46
    96108 (150 kr)
  • 9 september 2021 kl. 07:06:54
    121844 (125 kr)
  • 8 september 2021 kl. 13:39:16
    131755 (100 kr)