179045

JEAN-PAUL RIOPELLE, färglitografi, stämpelsignerad

Bud: 225 kr
Avslutat 13 april 21:22
Utropspris: 2 000 kr

42x49cm. OBS! Ej ramad, säljs som oramat blad.

  • 13 april 2021 kl. 21:20:47
    117542 (225 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:20:47
    95824 (200 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:19:05
    117542 (175 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:11:10
    120135 (150 kr)
  • 13 april 2021 kl. 16:37:11
    95824 (125 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:44:51
    130200 (100 kr)