170688

JENNY NYSTRÖM, blandteknik, signerad

Bud: 3 600 kr
Slutar 31 januari 20:10
Utropspris: 12 000 kr

17x29cm. Mindre fläckar samt repor.

  • 16 januari 2021 kl. 20:25:30
    126253 (3 600 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 19:02:30
    135776 (3 500 kr)
    90948 (3 500 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 16:40:42
    135776 (3 400 kr)
    134362 (3 300 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 20:44:09
    135776 (3 200 kr)
    126253 (3 100 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 20:43:59
    126253 (2 600 kr)
    135776 (2 500 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 16:47:07
    126253 (1 150 kr)
    124298 (1 100 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 16:46:56
    126253 (850 kr)
    124298 (800 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 15:41:07
    126253 (200 kr)
    117174 (175 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 13:43:15
    126253 (150 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 11:51:42
    102941 (125 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 10:42:20
    119468 (100 kr)