114292

JOHN BOYDELL etsning, efter Benedetto Castiglione, 1700-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 600 kr

51x42cm. Slitage, skador, vattenfläckar samt gulnader.

  • 1 mars 2019 kl. 21:47
    93507 (100 kr)