114291

JOHN HALL etsning, efter Nathan Dance, 1700-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

48x59cm. Slitage, skador, vattenfläckar samt gulnader.

  • 1 mars 2019 kl. 21:48:09
    93507 (100 kr)