184354

JON VÄINÖ KARSTEN, skulptur, gips, signerad och daterad -46 i godset

Bud: 100 kr
Avslutat 12 juni 19:14
Utropspris: 300 kr

Sockel med lagat avslag. Höjd 34 cm.

  • 11 juni 2021 kl. 21:54:39
    117169 (100 kr)