143019

JORDI ARKÖ, 'Ecce Homo', färglitografi, signerad samt numrerad 4/4

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

29 x 20 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 27 mars 2020 kl. 23:16:46
    94951 (275 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:16:46
    124269 (250 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:16:28
    94951 (225 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:16:28
    124269 (200 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 12:38:31
    94951 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 00:36:00
    128557 (100 kr)