142999

JORDI ARKÖ, etsning, signatur, H.C

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

18 x 13 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:29:20
    112145 (650 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:27:34
    129645 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:25:27
    112145 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:25:27
    100837 (500 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 21:18:33
    100837 (400 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:32:08
    113620 (375 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:31:48
    100837 (350 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:31:48
    113620 (350 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:56:55
    100837 (325 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:56:55
    120692 (300 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:55:54
    100837 (275 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:55:54
    120692 (250 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:42:24
    100837 (225 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 22:33:47
    120692 (200 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 09:36:04
    109976 (175 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 22:11:56
    124269 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:36:41
    120692 (125 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:47:00
    129279 (100 kr)