143013

JORDI ARKÖ, 'Hic, Haec, Hoc', etsning, signerad, H.C

Bud: 850 kr
Utropspris: 500 kr

Med dedikation. 19 x 14,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:54:06
    109831 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:54:06
    129698 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:42:17
    129698 (650 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:34:41
    129569 (600 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:34:41
    113620 (550 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:58:17
    129569 (500 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:58:17
    120692 (475 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:58:02
    129569 (450 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 19:58:02
    120692 (425 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 10:44:26
    129569 (400 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 09:35:40
    109976 (375 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:36:02
    120692 (350 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:46:02
    124269 (325 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:45:48
    110076 (300 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:45:48
    124269 (300 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:45:32
    110076 (275 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:45:32
    124269 (250 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 12:37:53
    110076 (200 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 12:37:53
    124269 (175 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 22:02:17
    124269 (125 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:44:19
    129279 (100 kr)