143023

JORDI ARKÖ, 'Jolly Roger', linoleumsnitt, signerad, E.T

Bud: 300 kr
Utropspris: 500 kr

15 x 22 cm. Med dedikation. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:54:34
    124269 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:54:34
    124488 (275 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:04:17
    124269 (250 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:25:16
    129645 (225 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:25:01
    124269 (200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:25:01
    129645 (200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:14:25
    124269 (150 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:14:25
    129645 (125 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 14:18:21
    124269 (100 kr)