143021

JORDI ARKÖ, 'Mona Lisa', linoleumsnitt, signerad med dedikation

Bud: 375 kr
Utropspris: 500 kr

21 x 13 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 29 mars 2020 kl. 23:44:23
    129658 (375 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 21:31:46
    109318 (350 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 20:11:53
    129485 (325 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:03:55
    124269 (300 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:03:48
    129645 (275 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:03:48
    124269 (250 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:13:43
    129645 (225 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:13:18
    124269 (200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:13:18
    129645 (175 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 14:18:49
    124269 (150 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 17:07:18
    110764 (125 kr)
  • 12 mars 2020 kl. 22:44:25
    93946 (100 kr)