142988

JORDI ARKÖ, 'Potatis-Lisa', etsning, signerad med dedikation

Bud: 850 kr
Utropspris: 500 kr

26,5 18,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:06:06
    125873 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:06:06
    129645 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:05:07
    125873 (750 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:05:00
    129645 (700 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:40
    125873 (650 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:40
    129645 (650 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:13
    125873 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:47
    110709 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:35
    125873 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:35
    110709 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:24
    125873 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:24
    129645 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:20
    129645 (375 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:20
    110709 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:02:23
    110709 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:02:23
    129645 (275 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 15:09:23
    129645 (250 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 14:41:29
    122402 (225 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 21:24:44
    125873 (200 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 16:35:22
    129542 (175 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:25:47
    113244 (150 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 00:24:03
    128417 (125 kr)
  • 16 mars 2020 kl. 09:47:14
    129279 (100 kr)