163740

JOSEF FRANK, bricka, Firma Svenskt Tenn

Bud: 850 kr
Avslutat 8 november 20:20
Utropspris: 300 kr

36x28 cm. Stämplad 1976. Bruksslitage. Hörn med skador.

  • 8 november 2020 kl. 20:18:32
    97239 (850 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:17:35
    134810 (800 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:17:13
    97239 (750 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:15:36
    134810 (700 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:15:22
    97239 (650 kr)
    134810 (600 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:15:12
    97239 (550 kr)
    134810 (500 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:14:02
    134810 (475 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:13:54
    97239 (450 kr)
    134810 (450 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:13:28
    97239 (425 kr)
    134810 (400 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:12:03
    134810 (375 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:11:48
    136553 (350 kr)
    134810 (350 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:11:35
    136553 (325 kr)
    134810 (325 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:10:55
    136553 (300 kr)
    134810 (275 kr)
  • 8 november 2020 kl. 20:08:14
    136553 (250 kr)
  • 7 november 2020 kl. 00:14:38
    128750 (225 kr)
  • 3 november 2020 kl. 15:04:39
    136456 (200 kr)
  • 2 november 2020 kl. 16:47:19
    112278 (175 kr)
  • 1 november 2020 kl. 18:45:11
    98584 (150 kr)
  • 28 oktober 2020 kl. 21:08:29
    124484 (125 kr)
  • 28 oktober 2020 kl. 17:37:13
    98584 (100 kr)