162154

JULGRANSFOT, smide, 1900-tal

Bud: 1 250 kr
Avslutat 20 oktober 21:09
Utropspris: 400 kr

Diameter ca 60 cm. Bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 21:07:18
    126746 (1 250 kr)
    126979 (1 200 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:05:42
    126746 (1 050 kr)
    126979 (1 000 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:04:17
    126746 (950 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 21:04:03
    126979 (900 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 20:54:57
    126746 (850 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 20:54:47
    126979 (800 kr)
    126746 (800 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:48:58
    126979 (750 kr)
    125061 (700 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:37:33
    125061 (600 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:08:02
    126746 (550 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:07:36
    125061 (500 kr)
    126746 (475 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:07:14
    125061 (450 kr)
    126746 (425 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:58:23
    125061 (400 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:36:31
    136055 (375 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:24:29
    121459 (350 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:24:16
    125061 (325 kr)
    121459 (300 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:23:56
    125061 (275 kr)
    121459 (250 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 17:46:08
    125061 (225 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 17:34:14
    136055 (200 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 17:29:05
    126746 (175 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 13:44:46
    136055 (150 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 06:32:12
    94394 (125 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 22:01:48
    90835 (100 kr)