184553

JUVELERARDISK, 1930-tal

Bud: 2 200 kr
Slutar idag 19:06
Utropspris: 5 000 kr

Glaserad ovansida. 15 lådor samt hylla. Längd 229 cm. Djup 60 cm. Höjd 90 cm. Bruksslitage. Observera att detta objekt är mycket tungt. Vid avhämtning behövs bärhjälp.

  • 8 juni 2021 kl. 21:28:57
    93897 (2 200 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:28:21
    93897 (2 000 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:27:38
    93897 (1 500 kr)
  • 8 juni 2021 kl. 21:27:16
    93897 (1 000 kr)
  • 7 juni 2021 kl. 06:41:19
    125602 (175 kr)
  • 6 juni 2021 kl. 22:56:02
    120123 (150 kr)
  • 4 juni 2021 kl. 06:44:33
    125602 (125 kr)
  • 3 juni 2021 kl. 23:30:43
    90346 (100 kr)