110193

KÄPP MED SILVERKRYCKA England.

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 91cm. Bucklor runt om, slitage.

  • 18 januari 2019 kl. 18:53:32
    90326 (225 kr)
    94632 (200 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:51:22
    90326 (175 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:44:27
    106763 (150 kr)
    113665 (150 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 08:51:08
    106763 (125 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 16:17:06
    93507 (100 kr)