89752

KAFFEKOPPAR/TEKOPPAR med fat, 8 delar, Rörstrand

Bud: 0 kr
Utropspris: 0 kr

4 koppar, 4 underfat. Märkt 611. Bruksslitage, enstaka nagg på fat.